Historia szkoły Nauczyciele Samorząd Uczniowski DOKUMENTY Klasa VI - zdalne nauczanie Klasa V - zdalne nauczanie Klasa IV - zdalne nauczanie Oddział przedszkolny- zdalne nauczanie Klasa I - zdalne nauczanie Klasa II - zdalne nauczanie Zajęcia logopedyczne - zdalne nauczanie "Dzieci uczą Rodziców" materiały dodatkowe dla klasy I i II Zdalne nauczanie -Strony internetowe Zdalne nauczanie - klasy I-II, ciekawe strony internetowe. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne   zdalne nauczanie Religia kl.0-VI - zdalne nauczanie

Historia szkoły

Pierwsze wzmianki o istnieniu szkoły zaczerpnięto ze wspomnień mieszkańców Chojnowa ( nie zachowała się żadna dokumentacja na ten temat).

Z zebranych informacji wynika, iż szkoła w Chojnowie funkcjonowała już przed II wojną światową. Budynek szkoły znajdował się w miejscu, gdzie obecnie

mieszkają państwo Pajewscy. Po wojnie szkołę przeniesiono do dworku dziedzica Biernackiego, w którym placówka funkcjonuje do dziś.

Wizja szkoły

Szkoła Podstawowa w Chojnowie nastawiona jest na zaspokajanie potrzeb wszechstronnego rozwoju uczniów poprzez stosowanie atrakcyjnych i nowatorskich metod nauczania, z bogatą bazą dydaktyczną oraz szerokim dostępem do nowoczesnych form wymiany informacji.

Misja szkoły

Szkoła Podstawowa w Chojnowie- placówką realizującą zadania edukacyjne, wychowawcze i opiekuńcze na rzecz młodego pokolenia w celu przygotowania do dalszego rozwoju i kształcenia.